| نام تجاری: | TW-TECHWAY |
| شماره مدل: | SC200-200 |
| MOQ: | 1 واحد |
| قیمت: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T |
| توانایی تامین: | 500 واحد در ماه |
SC200 -200 قفس های دوگانه سرعت بالا با قفسه و پیونین ساختمان بلند / 2000 کیلوگرم بار با اینورتر و گرم گالوانیزه شده
ویژگی ها:
1ظرفیت بارگیری 2000 کیلوگرم است
2. سرعت بلند کردن 0-96m / min است، با نوع کنترل اینورتر، می تواند مواد و مردم را بهبود کارایی
3. بخش های گالوانیزه شده کاملاً گرم ، بسته بندی ، قفس ، قاب پایه و قطعات معدنی
4. مجموعه کامل دستگاه های ایمنی
5ابعاد داخلی قفس توصیه شده: 2.5x1.3x253 × 1.3 × 25؛ 3.2x1.5x2.5.3.6x1.5x25.3.8x1.5x25؛ 4.0x1.5x2.5; 4.2x1.5x2.5، ابعاد قفس با توجه به نیاز مشتری و پروژه های خاص
6رنگ قفس می تواند بر اساس نیاز مشتری طراحی شود. رنگ استاندارد ما: زرد، قرمز و آبی است.
5قطعات رایگان و یک سال گارانتی
مشخصات:
| مدل | SC200-200 |
| ظرفیت بارگیری | 2000 کیلوگرم |
| سرعت نامی | 0-96m/min |
| جعبه موتور و دنده | 2x3x18.5kW |
| اینورتر | 2x110kW |
| اندازه بخش قمه | ۶۵۰*۶۵۰*۱۵۰۸ میلی متر |
| اندازه قفس | 3.2x1.5x2.1 متر |
| دستگاه ایمنی | SAJ50-2.0 |
| قطعات گالوانیزه شده گرم | بخش استخر/تراولی |
| وزن ضد | نه |
پرونده نشان می دهد:
![]()
![]()
![]()