| نام تجاری: | TW-TECHWAY |
| شماره مدل: | SC800 |
| MOQ: | 1 واحد |
| قیمت: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T |
| توانایی تامین: | 500 واحد در ماه |
SC800 لیفت دو استخر قفس بزرگ / لیفت ساختمان / آسانسور ساختمانی با اینورتر فرکانس برای ساختمان های بلند
مشخصات فنی:
ما دو پايه دار توسعه داده ايم. بلند سازي ساختماني سنگین به الزامات مشتری. اين بلند سازي ساختماني به فضا كوچك نياز دارد و مي تواند كالاهاي بزرگ و سنگين را حمل كند.در فروشگاه هاي بزرگ مفيد است، بیمارستان ها و پارکینگ ها
1. به طور گسترده ای در انبار، تحویل خودرو و دیگر پروژه های ساختمانی استفاده می شود؛
2. طراحی دو استخر برای اطمینان از قفس در حال اجرا بدون مشکل و ایمنی
3قفس بارگذاری بزرگ، ظرفیت بارگذاری سنگین می تواند نیازهای بارگذاری اساسی مشتریان را برآورده کند.
4. سيستم ترمزي امنيتي خاص با موتورها و کاهش دهنده هاي کارآمد TW
5طراحی ساختار فولادی با محاسبه علمی و دقیق، نیازهای ساختار مناسب، قدرت قابل اعتماد، وزن سبک را برآورده می کند.
مشخصات:
| مدل | SC800 |
| ظرفیت بارگیری | ۸۰۰۰ کیلوگرم در قفس |
| سرعت نامی | 0-30m/min |
| جعبه موتور و دنده | 2x3x11kw مارک چینی |
| اینورتر | 2x37kW مارک چینی |
| اندازه بخش قمه | ۶۵۰*۶۵۰*۱۵۰۸ میلی متر |
| اندازه قفس | 6*4*3.2m (بر حسب نیاز) |
| دستگاه ایمنی | SAJ70-1.4 (با سیستم ترمز) |
| قطعات گالوانیزه شده گرم | بخش استخر/تراولی |
| اختیاری |
پرونده نشان می دهد:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()