| Brand Name: | TW-TECHWAY |
| Model Number: | SCE400G |
| MOQ: | 1 واحد |
| قیمت: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Payment Terms: | L/C، T/T |
| Supply Ability: | 500 واحد در ماه |
SCE400G لیفت ساختمان/لیفت ساختمانی با اینورتر فرکانس برای ساختمان های بلند
SCE400G ویژگی های لیفت مواد مسافربری
1. ساختار جوش یک قاب مخصوص کلیمپینگ را اتخاذ می کند. قفس جوش کاملا گرم غوطه ور شده گالوانیزه و سپس رنگ آمیزی برای آن را بیشتر ضد زنگ و زیبا
2قفس با آلومينيوم سوراخ شده و کابين کار
3. اندازه 650X650x1508، ضخامت 4.5/6.3/8/10 است، با توجه به نیازهای کاربر سطح از استخر می تواند پروسس رنگ اسپری یا درمان روی داغ غوطه ور است.
4. پیکربندی استاندارد: یک درب دو برابر باز کردن درب. دیگر پیکربندی: یک درب + درب فلپ ، یک درب درب دو طرفه. پیکربندی با توجه به نیاز مشتریان اختیاری است.
SCE400G مشخصات لیفت مواد مسافرتی
| مدل | SCE400G |
| ظرفیت بارگیری | ۴۰۰۰ کیلوگرم |
| سرعت نامی | 0-30m/min |
| جعبه موتور و دنده | 2x3x15kW |
| اینورتر | 2x45kW |
| اندازه بخش قمه | ۶۵۰*۲۰۰*۱۵۰۸ میلی متر |
| اندازه قفس | 3.0×5.0×3.0 متر |
| دستگاه ایمنی | SAJ60-20 |
| قطعات گالوانیزه شده گرم | بخش استخر/تراولی |
| اختیاری |
1بخش های دو قله با قفس بزرگ و ظرفیت حمل 2سیستم فرود اتوماتیک 3. موتورهای کارآمد و کاهش دهنده های بیول |
خدمات ما
1.2 سال قطعات یدکی برای نگهداری بهتر
2کارکنان فنی حرفه ای خدمات نصب، راه اندازی و آموزش را ارائه می دهند.
3تحویل با کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی، کتابچه راهنمای قطعات، گواهینامه محصول و سایر گواهینامه های مربوطه.
4مشاوره فنی در هر زمان و مهندسان در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور.
سوالات عمومی
سوال1: چطور ميتونم قيمتش رو بدونم؟
A: لطفا لطفا اطلاعات مورد نیاز جزئیات خود را در ابتدا ارائه دهید. مانند ظرفیت بار، ارتفاع نصب، سرعت کار، قفس های تک یا دوگانه.ما می تونیم با توجه به آن نقل قول کنیم.
سوال ۲: در مورد زمان تحویل چطور؟
A: 30-50 روز برای ترتیب تولید. همچنین ما برخی از مدل های معمولی را برای سهام داریم.
سوال3: آیا شما محدودیتی برای سفارش نور LED دارید؟
A: MOQ پایین، 1 واحد در دسترس است.
پرونده نشان می دهد
![]()
![]()
![]()
![]()