| Brand Name: | TW-TECHWAY |
| Model Number: | SC800 |
| MOQ: | 1 واحد |
| قیمت: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Payment Terms: | L/C، T/T |
| Supply Ability: | 500 واحد در ماه |
8 تن SC800 بلندکن دو استخر قفس بزرگ / بلندکن مواد با اینورتر فرکانس برای ساختمان های بلند
مشخصات فنی:
SC800G آسانسورهای ساختمانی دو استخر
1. ساختار دو راه آهن راهنما، آسانسور کنترل تبدیل فرکانس را اتخاذ می کند و به آرامی کار می کند.
2دستگاه خاص محدود کننده سرعت، همگام سازی و متوقف کردن هر دو طرف یک محدود کننده سرعت.
3. قفسه ي فوق العاده بزرگ براي محموله هاي بزرگ و سنگين
مشخصات:
| مدل | SC800 |
| ظرفیت بارگیری | ۸۰۰۰ کیلوگرم در قفس |
| سرعت نامی | 0-30m/min |
| جعبه موتور و دنده | 2x3x11kw مارک چینی |
| اینورتر | 2x37kW مارک چینی |
| اندازه بخش قمه | ۶۵۰*۶۵۰*۱۵۰۸ میلی متر |
| اندازه قفس | 6*4*3.2m (بر حسب نیاز) |
| دستگاه ایمنی | SAJ70-1.4 (با سیستم ترمز) |
| قطعات گالوانیزه شده گرم | بخش استخر/تراولی |
| اختیاری |
پرونده نشان می دهد:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
آسانسور ساختمانی TW-TECHWAY بهترین برند فروش در چین است که دارای گواهینامه CE است.
با تشکر از سرمایه گذاری و نوآوری مداوم ما، ما موفق به ساخت پیشرفته ترین کارخانه تولید آسانسور ساختمان / ساختمان در چین بودیم!اولین خط تولیدی کاملا خودکار مجهز به جدیدترینهر ساله ما بیش از ۶۰۰۰ واحد از لیفت های ساختمانی را به جهان عرضه می کنیم.