| نام تجاری: | TW-TECHWAY |
| شماره مدل: | SC160-160 |
| MOQ: | 1 واحد |
| قیمت: | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T |
| توانایی تامین: | 500 واحد در ماه |
SC160-160 قفس های دوگانه مواد ساختمانی هیست / ریک و پیون هیست / بدون سقف / هیست ساختمان باز
مشخصات فنی:
1. این لیفت ساختمانی به طور گسترده ای در انبارها، سایت های ساختمانی و سایر پروژه های مرتبط استفاده می شود و به طور موثر نیازهای مختلف بلند کردن سناریوهای مختلف کار را برآورده می کند.
2در دسترس در هر دو پیکربندی یک استخر و دو استخر، لیفت تضمین می کند که قفس بلند کننده در طول کل چرخه کاری خود به طور پایدار و ایمن کار می کند.
3. با یک سیستم کنترل اینورتر، لیفت امکان راه اندازی و خاموش کردن بدون مشکل را فراهم می کند. این تکنولوژی تبدیل فرکانس، سایش مکانیکی روی لیفت و لوازم جانبی آن را به حداقل می رساند.در نتیجه طول عمر عملیاتی تجهیزات افزایش می یابد..
4. هیست یک ساختار فولاد طراحی شده توسط محاسبات علمی و دقیق را اتخاذ می کند، با ساختاری منطقی، ظرفیت حمل قابل اعتماد،و طراحی سبک برای عملکرد پایدار و کارآمد.
5با داشتن ظرفیت حمل 2000 کیلوگرم، این لیفت می تواند به طور موثر حمل مواد ساختمانی و پرسنل مورد نیاز برای عملیات روزانه در محل را مدیریت کند.
6سرعت بلند کردن از 0 تا 63 متر در دقیقه است.و کنترل اینورتر پیشرفته نه تنها عملکرد پایدار را تضمین می کند بلکه کارایی حمل و نقل مواد و پرسنل را در محل ساخت و ساز افزایش می دهد.
7تمام قطعات کلیدی، از جمله بخش های استخر، قطعات اتصال، قفس بلند، قاب پایه، و تمام قطعات جایگزین، تحت گالوانیزاسیون گرم قرار می گیرند.بهبود قابل توجهی در مقاومت در برابر خوردگی و دوام در محیط های ساخت و ساز سخت.
8مجموعه ای کامل از دستگاه های حفاظت از ایمنی بر روی لیفت نصب شده است، که یک مانع ایمنی جامع را برای محافظت کامل از ایمنی اپراتورها و تجهیزات در طول عملیات بلند می کند.
9ابعاد داخلی پیشنهاد شده قفس بلند (طول × عرض × ارتفاع) عبارتند از (در متر): 2.5 × 1.3 × 2.5؛ 3.0×1.3×2.5؛ 3.2×1.5×2.5.3.6×1.5×25؛ 3.8×1.5×2.5؛ 4.0×1.5×2.5؛ 4.2×1.5×2.5علاوه بر این اندازه های استاندارد، قفس می تواند برای پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان و پروژه های ساختمانی خاص سفارشی شود.
10. مشتریان می توانند رنگ قفس بلند را بر اساس ترجیحات خود سفارشی کنند. انتخاب رنگ استاندارد ما رنگ زرد، قرمز و آبی است که در سایت های ساختمانی به راحتی قابل تشخیص است.
11قطعات رایگان که به راحتی پوشیده می شوند، همراه با یک سال گارانتی ارائه می شوند، به مشتریان کمک می کنند هزینه های نگهداری بعدی را کاهش دهند و از استفاده بدون دردسر از تجهیزات لذت ببرند.
مشخصات:
| مدل | SC160-160 |
| ظرفیت بارگیری | 1600 کیلوگرم در یک کابین |
| سرعت نامی | 0-22m/min |
| جعبه موتور و دنده | 2X2x11kW |
| اینورتر | 2X37kW |
| اندازه بخش قمه | ۶۵۰*۶۵۰*۱۵۰۸ میلی متر |
| اندازه قفس | 3.2x1.5x2.1 متر |
| دستگاه ایمنی | SAJ40-1.2 |
| قطعات گالوانیزه شده گرم | بخش استخر/تراولی |
| وزن معادل | آره |
پرونده نشان می دهد:
![]()
![]()
![]()
![]()